Lidhja e fortë e kafshëve shtëpiake me pronarin, ja fotot ndër vite të tyre (FOTO)

Qeni dhe pronarja e tij

Kafshët shtëpiake bëhen anëtare të familjes sonë që nga dita e parë që hyjnë në shtëpi. Ata na shikojnë të rritemi, ata na gëzojnë gjatë momenteve të këqija, janë me ne gjatë momenteve pozitive dhe nuk na tradhtojnë kurrë.

Kjo është arsyeja pse ne jemi gjithmonë mirënjohës për ta. Kafshët shtëpiake rriten bashkë me ne, bëhen pjesë e pandashme e familjes. Më poshtë janë 18 foto nga persona që janë rritur me kafshët shtëpiake. Përgjithësisht njerëzit ndryshojnë më shumë se sa kafshët, këta të fundit vetëm rriten në trup. Përqafime të ngrohta e të sinqerta qëkur ishin këlyshë e deri tani kur janë më të rritur.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Itali/ Lacio në krizë! Conte rrezikon pankinën te Inter