LISTA/ Kush janë 50 deputetët që firmosën për të nisur procedurat për shkarkimin e Metës

50 deputet kanë firmosur për të nisur procedurat për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Report Tv ka siguruar dokumentin  me emrat e deputetëve dhe firmat.

 


Lajmi kryesor:

PS mbledh 50 firma për të shkarkuar Presidentin: Nxiti ndasi sociale dhe krijoi destabilitet! Meta: Shashkë, merruni me krimet zgjedhore (DOKUMENTI i plotë)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket efikase goditja e korrupsionit nga SPAK edhe në nivelet më të larta të zyrtarëve?×

Lajmi i fundit

John

Rama drekon me familjen Lipa në Vlorë, babai i këngëtares: Mendoj se kam bërë një mik