Lobimi në SHBA/ Pas Bashës shkon në prokurori edhe Gazmend Bardhi (VIDEO)

Pas Lulzim Bashës në prokurorinë e Tiranës është paraqitur edhe sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ndërsa pritet për t'u parë nëse do të shkojnë Arben Ristani dhe Ilir Dervishi.


Lajmi kryesor:

Një orë dëshmi për lobimin në SHBA/ Basha surprizon: Ia kërkuam vetë prokurorisë hetimin e PD-së


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Vetë menaxhim a Asociacion, çdo të thotë për Kosovën?

Vetë menaxhim a Asociacion, çdo të thotë për Kosovën?