Loredana thumbon Mozzik...pas komenteve për ndarjen e tyre (FOTO)

Loredana

Ndarja mes Loredanës dhe Mozzik ëshët një ndër temat më të komentuara në media, edhe pse ata nuk kanë pranuar asgjë publikisht.

Ata kanë disa kohë që nuk janë parë bashkë dhe ditëlindjet i festuan të ndarë, gjithashtu ata as nuk e uruan njëri-tjetrin në media sociale.

Postimet e fundit që po bëjnë në rrjetet sociale kanë ngjallur shumë dyshime, ku  këngëtarët po hedhin kunja për njëri-tjetrin dhe e fundit është Loredana.

Reperja ka publikuar në Instastory dy foto dhe në secilën prej tyre ka shkruar dedikime që mund të jenë për Mozzik.

Tek fotoja e parë ajo shfaqet para një pasqyrë dhe në të shkruan: “Unë ta thyej zemrën aq sa ti të mos e ndjesh më”.

Ndërsa në foton tjetër ajo i drejtohet një ish të dashuri.

Nëse nuk je e lumtur me jetën tënde, thjesht mendo që dikush po takohet me ish-in tënd dhe mendon se ai është special”, shkruan Loredana.

Të dy kanë fshirë nga Instagram-i fotot ku shfaqeshin bashkë dhe kanë lënë vetëm ato të koncerteve.

Gjithashtu ata nuk ndiqen as në rrjetet sociale.

Ora 10:46
Loredana thumbon Mozzik...pas komenteve për ndarjen e tyre
1/7
Loredana dhe Mozzik
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    S'ka marrëveshje për reformën, a duhet të ketë qeveri tranzitore përpara zgjedhjeve parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Oferta e BOLV-it për drejtuesit e makinave: Për çdo furnizim mbi 10 litra, 5 i merr falas