Lorik Cana një baba shembullor, do të çuditeni se si përkujdeset për vajzën (FOTO)

Lorik Cana një baba shembullor, do të çuditeni se si përkujdeset për vajzën  (FOTO)

Lorik Cana

Lorik Cana është kthyer në një shembull për të gjithë prindërit shqiptarë.

Pas fotos së publikuar, ku mbante vogëlushen e tij disa muajshe në shpatull, tashmë ka publikuar një foto përsëri me vajzën me mbajtësen ‘kangur’ dhe me duart e zëna me qese.

Ish-kapiteni Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica mirëpritën fëmijën e tyre të dytë në janar, një vajzë që vendosën ta quajnë Enkeleida.

Pas vogëlushit Bojken, familja u gëzua me një vajzë së fundmi.

Loriku me vajzën

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Albin Kurti ankohet për të dërguarit e SHBA e BE-së: Vijnë tek ne me kërkesa të Serbisë. Fuqitë perëndimore nuk duhet të kënaqin Beogradin

Albin Kurti ankohet për të dërguarit e SHBA e BE-së: Vijnë tek ne me kërkesa të Serbisë. Fuqitë perëndimore nuk duhet të kënaqin Beogradin