Lot gëzimi në maternitetin 'Koço Gliozheni’, gruaja me aftësi të kufizuara bëhet për herë të dytë nënë

Anida me dy vajzat

Një grua “speciale”, me aftësi të kufizuara është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e mirë e ka bërë publik Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ku përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook ajo shkruan “Lot gëzimi në maternitetin “Koço Gliozheni” për Anesën e vogël, që erdhi në jetë shëndetplotë”.

Ajo në postim ka falënderuar doktor Astritin dhe stafin mjekësor të materniteti “Koço Gliozheni” për përkujdesin dhe profesionalizmin e treguar ndaj Anidës, gruas speciale siç shkruan edhe Manastirliu e cila u bë për herë të dytë nënë.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se zgjedhjet e 25 prillit do të jenë të lira dhe të ndershme?

Komento

Komente

  • Erik: 19/01/2021 16:11

    Me jete te gjate dhe i mbare. Nje nga lajmet me te bukura te dites.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Aksidente të njëpasnjëshme në Elbasan, Korçë dhe Pogradec, mbeten të plagosur 5 qytetarë