Luan Baçi fton Bashën te Rithemelimi: Nuk përjashtojmë askënd

Kreu i PD Lulzim Basha si duket është i mirëpritur në grupin e Rithemelimit. Kështu tha deputeti Luan Baçi në "Repolitix" në Report Tv.

"Nuk përjashtojmë askënd, as Bashën. Ne jemi te demokratët", tha Baçi.


Lajmi kryesor:

'Repolitix'/ Qefalia: PS është për lista të hapura! Baçi: Në zgjedhje hyjmë edhe me këtë sistem, ne e mundim PS


B.K/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!