Luiz Ejlli dhe Kiara Tito qëndrojnë larg banorëve, flenë pranë njëri-tjetrit dhe kalojnë momente romantike

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito qëndrojnë larg banorëve, flenë pranë njëri-tjetrit dhe kalojnë momente romantike

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë qëndruar për disa çaste vetëm me njëri-tjetrin, në kuadër të provës javore brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ata duhet të kujdeseshin për një bebe por kanë krijuar më shumë afrimitet. Kiara mbylli sytë për një moment ndërsa Luizi nuk ia kurseu puthjet.

Më vonë, diskutuan gjatë për marrëdhënien e tyre dhe Luizi ishte shumë pranë puthjes në buzë por Kiara nuk e lejoi.

Duket se marrëhdënia është në një tjetër fazë ndonëse moderatorja nuk është ende gati për një lidhje.

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito


Lajmi kryesor:

Kiara ishte gati t’i jepte Luizit puthje në buzë, por çfarë i pengoi... (VIDEO)


Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • durres: 25/01/2023 19:25

    eshte super cun ja shtofte zoti jeten.luiz kampjon.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Tifozët shqiptarë të jashtëzakonshëm, shikoni përshëndetjen speciale me lojtarët në fundin e ndeshjes

Tifozët shqiptarë të jashtëzakonshëm, shikoni përshëndetjen speciale me lojtarët në fundin e ndeshjes