Luiz Ejlli publikoi videon falenderuese, fansat vënë re detajin që ai s'donte ta bënte publik

Luiz Ejlli publikoi videon falenderuese, fansat vënë re detajin që ai s'donte ta bënte publik

Luizi dhe Kiara

Luiz Ejlli publikoi dje një video ku falenderoi fansat për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit të Big Brother VIP por fansat vunë re detajin që e nxirrte zbuluar.

Ndonëse ai në një intervistë televizive s’donte të pranonte nëse kishte shkuar apo jo në shtëpinë e Kiarës. Pas tij shihen pikturat që ndodhen në shtëpinë e moderatores.

Kaq është dashur që komentuesit të shprehen të lumtur që çifti është bashkë. Ndërsa një prej mikeshave të Kiarës i shkroi, “e njoh këtë murin”.

Luizi dhe Kiara lidhën martesë ligjore të shtunën e kaluar, ndërkohë që publiku është gjithë sy e veshë për të parë vazhdimësinë e marrëdhënies së tyre.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bardhe: 11/05/2023 18:40

  Ne qift i mrekullueshem uroj qe te degjoj veq mire per to ,ato qe i shajne besoj veq gjelozi kan dhe asgje tjeters idomos femrat.

  Përgjigju
 • Boss: 10/05/2023 14:01

  Mbaroi bigu ju vazhdoni shani luizin,o njërëz jeni idiota nuk po e kuptoni vazhdoni të shani nuk keni cfarë të beni mbaroi bigu njërëzit merren me hallet e tyre tani ju që keni prekur fundi dhe jeni të pa shpresë normal do shani luizin por vetëm vëmendje doni por tani nuk keni më ,jeni mbledhur si ato gratë e liga që shajnë dhëndrin por njërëzit nuk ju vënë re sepse jeni llum dhe llumi pastrohet dhe do thosha që nuk dini as të ofendoni por jeni të bazuar nga portalet,bëni si të zgjuar por fjalët i merrni nga fjalori shqiptar dhe Beni si intelektual të mëdhenj.

  Përgjigju
  • Juliana Dragoti: 12/05/2023 10:57

   Kristi i pari

 • albanistani vendi i cudirave: 10/05/2023 12:05

  albanistan hesapi o capacul droga kumari e tjera vlersohen ne albanistan prandaj ishe nje nder me te miret ne bik bradher te lumte qe frymezove te rinj e te reja

  Përgjigju
  • Boss: 13/05/2023 13:00

   Merrke shum mall ti që flet pa lidhje

 • Ben: 10/05/2023 11:44

  lajm me rendesi jetike per popullin hajvan arnaut

  Përgjigju
 • SONA: 10/05/2023 09:50

  Tallu mer se keto popull dele jane,kane nejt burra e gra te gjithe si gogolas para ekranit me te pare ty dhe mashtrimet e tua.....sje asgje tjeter vec nje kengetar i deshtuar fiks si politikanet qe ka ky vend.....ti vazhdo tallu se keto jane dele e kaluar deles ishalla te bejn kryetar bashkie ne shkoder

  Përgjigju
 • laci: 10/05/2023 09:48

  as i mut nuk eshte kjo jo moderatore pika qe si bie kjo vetem perfituse.

  Përgjigju
  • Boss: 11/05/2023 14:36

   As një pikë shkurre dhe as ti ti je mikrobi brënda shurrës që t'a dish nëse Kiara do përfitonte luizin nuk e kishte marr në shpi dhe ju ziliqarëz e ndyre bëni si të zgjuar dhe merrni vesh nga dashuria por nuk dini që dashuria duket në bbv sepse ju mendoni se eshtë reality show por kto situata do jenë më të rralla jashtë por ju nukerrni vesh

  • Keta: 10/05/2023 17:18

   Tamam sa doli jashte e mori vesh per Luizin

 • lulkamza: 10/05/2023 09:11

  fiks, as ti se din, imagjino keta hajvaner qe harxhuan per ty !

  Përgjigju
  • Migen: 10/05/2023 18:17

   Ktij populli i pelqejn ta genjen qe ne fillim..i duken terheqes mashtruset

 • Sondazhi i ditës:

  Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Aksident i trefishtë në aksin Lin-Pogradec, detaje nga përplasja mes mjeteve

Aksident i trefishtë në aksin Lin-Pogradec, detaje nga përplasja mes mjeteve