Luiza Gega uron Veliajn: Ti ke çelësin e suksesit, dashurinë dhe vullnetin për punën

Luiza Gega uron Veliajn: Ti ke çelësin e suksesit, dashurinë dhe vullnetin për punën

Kampionia e Europës në Atletikë Luiza Gega

Kampionia e Europës në Atletikë Luiza Gega i është bashkuar listës së gjatë të sportistëve dhe artistëve që i urojnë fitoren kryebashkiakut Erion Veliaj në zgjedhjet e 14 majit.

Në një videomesazh, Gega thotë se Veliaj ka dashurinë dhe vullnetin për punën.

“Përshëndetje Erion! Unë e di mirë sesi ndihesh deri diku, si para një gare dhe unë e di mirë sesi janë garat. Unë e di që ti ke çelësin e suksesit, dashurinë për punën, vullnetin për punën dhe kjo është e dukshme. Suksese! Ashtu siç më uron edhe ti mua, të uroj edhe unë ty fitoren”, thotë Luiza Gega.

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Dhendri i Besnik Bekteshit: 09/05/2023 12:59

    Po te tjereve cfare iu uron?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Policia aksion blic në Vlorë, shoqërohen disa persona! Të pranishëm RENEA dhe operacionalja

VIDEO/ Policia aksion blic në Vlorë, shoqërohen disa persona! Të pranishëm RENEA dhe operacionalja