Luizi braktis Big Brother për të, Kiara deklarohet për një tjetër mashkull: Më rrihet veç me ty

Luizi braktis Big Brother për të, Kiara deklarohet për një tjetër mashkull: Më rrihet veç me ty

Kiara Tito

Një sfidë e fortë mes Kiara Titos dhe Olta Gixharit do të zbulojë se cila prej tyre do të triumfojë në nominimin kokë më kokë në Big Brother. Luiz Ejlli ka paralajmëruar se do të largohet nga shtëpia e BBV nëse eliminohet e dashura e tij.

Por Kiara duket se të afërt ndjen edhe Kristin brenda lojës së BBV. Gjatë festës mbrëmjen e kaluar, ajo i tha Kristit se nuk i rrihet me asnjë, por vetëm me të, ndërsa iu afrua.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Valentina: 23/03/2023 19:06

  E una schifezza big brother

  Përgjigju
 • Anabela: 23/03/2023 17:33

  Jeni kot fare edhe juuuuuuuuuuuu

  Përgjigju
 • Pisllëku: 23/03/2023 08:51

  Po i del qelbi përditë nga pak kësaj shoqërie të mbërthyer në një nivel rrugaçërie që edhe verë rrugaçët habiten sa të kulturuar janë. Programe për tu mbajtur mend si banjo publike e pisët! Turp për lekë shesin nder e komb. Niveli kulturor e arsimor që janë baza e një shoqërie të shëndoshë, marrim Japoninë, këtu as mendohet se do të ekzistojnë ndonjëherë.

  Përgjigju
  • 007: 30/03/2023 19:18

   Prandaj nuk shkojmë përpara si popull nga ju që shisni moral por nuk dini çfarë është respekti.dhe ti degradim kudo mos na bëj si gangster se një malok si ti nuk mund të shesë moral.

  • Super: 30/03/2023 19:15

   Degradim kudo:të ka dhënë lekë Dori burri oles apo je një profil fallco qe do disa klikime per te fituar lekë se nuk ke tru për te fituar lekë

  • Anti robot: 30/03/2023 19:13

   Po pra ju jeni njërez që shisni moral por nuk keni moral.

  • Emilia.: 23/03/2023 19:52

   Sa vjen e degjenerohet ky vend Arsimi 0 te gjithe me mik e kane mare nje diplome Quhen VIP

  • Luc: 23/03/2023 18:41

   Fiks

  • Degradim kudo: 23/03/2023 14:19

   Ky big brother eshte nje shfaqje e shemtuar se sa poshte ka degraduar morali,edukata dhe kultura e brezit te ri por edhe krejt shoqerise shqiptare qe ndjekin me tifozllik lojen e piset te nje rrugaci si fshatari i malesise se madhe,qe na hiqet si garip! Shqiperia ka marre fund si shoqeri njerezore duke imituar keq edhe qente e rruges!

 • Sondazhi i ditës:

  Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit