Madonna dhe Katy Perry me
veshje të njëjtë në "Met Gala 2015"

Madonna dhe Katy Perry me<br />veshje të njëjtë në "Met Gala 2015"
Ashtu si në çdo event edhe në “Met Gala 2015” ndodh që dy personazhe të njohur të kenë të njëjtën veshje.

Diçka e tillë ka ndodhur me këngëtaret Madonna dhe Katy Perry, të cilët kishin veshur gati të njëjtin fustan të Moschinos.

Megjithatë duket se dy yjet e muzikës nuk e kanë patur problem diçka të tillë pasi kanë pozuar mjaft të qëshura së bashku.


Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/4
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan