Madonna: “Putin homoseksual”

Madonna: “Putin homoseksual”
“Lufta e ftohtë” mes mbretëreshës së muzikës pop Madonna dhe presindetit rus, Vladimir Putin vijon me deklarata të ndryshme mediatike. Më e fundit ka ardhur nga Madonna e cila e ka përshkruar presidentin rus si homoseksual.

Fjala “gay” që është sinonim i fjalës “homoseksual” ka qenë përshkrimi i Madonnas për presidentin rus, kur i është kërkuar ta përshkruajë atë. E gjithë kjo polemikë mes tyre ka nisur për shkak të të drejtave të kufizuara në Rusi, ndërkohë që Madonna është një mbrojtëse e tyre.

madonna

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri