Mahnitëse! Brenda fejesës së JLo dhe Alex Rodriguez, çifti shkëlqeu (FOTO)

Pas propozimit romantik, Jenifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë organisuar festën e fejesës së tyre. Në mbarë median rozë po komentohen pamjet e dala nga ambjenti ku çifti festoi.

Si gjithmonë Lopez ka shkëlqyr dhe për këtë event të rëndësishëm të jetës së saj ajo ka zgjedhur një fustan të bardhë  dhe Alex duket ‘aksesori’ që e plotëson më së miri. Jomë kot ata cilësohen si çifti më perfekt.

Të premten ata kanë mbledhur familjarët dhe miqtë e afërt, mes tyre edhe shumë të famshëm, për të festuar një event kaq të rëndësishëm sa fejesa.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bie qeveria tranzitore, po identifikimi biometrik në gjithë vendin! Hajdari detaje nga takimi 9 orësh me ambasadorët