‘Mama më krenare’, Marina Vjollca bëhet nostalgjike kujton kohët kur Marget ka qenë në barkun e saj

Marina Vjollca

Marina Vjollca

Marina Vjollca sot është një nga nënat më të bukura të estradës shqiptare.

Duket se ajo është bërë nostalgjike për kohën kur e vogla e saj Marget ishte ende në barkun e saj.

“Kur Mrekullia ime ishte ende brenda meje, mama më krenare (si çdo mam)”, ka shkruar ajo në Instagram.

Marina Vjollca zgjodhi të kalonte periudhën e saj të shtatzënisë në privatësinë e saj dhe vetëm tani ajo na ka zbuluar disa copëza nga ajo kohë.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja Bilali në ‘Pa Protokoll’: Aplikimet të hapura që nga 16 maji, ja 3 kategoritë që përfitojnë