POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Majk i futet aktrimit, ja filmi ku do e shohim së shpejti (Foto)

Reperi Majk

Majk është një nga reperët më të dëgjuar shqiptar dhe një nga më të ndjekurit në rrjetet sociale. Kohët e fundit ai duket sikur është shkëputur nga muzika dhe po merret me një projekt të ri.

Bëhet fjalë për një film shqiptar ku do të marrë pjesë edhe reperi. Ky i fundit e ka bërë vetë të ditur lajmin nëpërmjet rrjeteve sociale. Me anë të një postimi në Instagram ka njoftuar se nga data 25 tetor mund ta shohim duke interpretuar në filmin aksion “Diamanti” me regji të Genc Berishës. Nuk dihet ende roli i tij në këtë  dhe për këtë na duhet të presim publikimin e filmit në “Cineplex” .

Foto e publikuar nga Majk

Përsa i përket jetës së tij private Majk është përfolur se së fundmi ëhstë rikthyer me nënën e djalit të tij, modelen Majlinda Zeka.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento