Makina e përmbysur, pamje nga aksidenti me 6 familjarë të plagosur në aksin Burrel-Ulëz

Dalin pamje nga aksidenti me 6 të plagosur që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Burrel-Ulëz. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv makina është e kthyer përmbys.


Lajmi kryesor:

Shkuan për gëzim, në kthim makina u përmbyset dhe i zë poshtë 6 familjarët në urën Burrel-Ulëz! Plagosen gjyshërit, prindërit dhe 2 fëmijët, 4 vjeçari me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?×

Lajmi i fundit

John

Deputeti i PS, Alqi Bllako: Koha për një socializëm të ri ekonomik