Makina e shkatërruar/ Zbardhet emri i shoferit të plagosur rëndë dhe i njërës prej viktimave të aksidentit tragjik në autostradën Tiranë-Durrës

Makina e shkatërruar/ Zbardhet emri i shoferit të plagosur rëndë dhe i njërës prej viktimave të aksidentit tragjik në autostradën Tiranë-Durrës

Shoferi i aksidentuar Arbër Tivari

Shoferi i aksidentuar Arbër Tivari

Silva Gjergji është një prej viktimave të aksidentit të sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Ndërkohë ende nuk bëhet me dije identiteti i vajzës tjetër që ka ndërruar jetë.

Sipas burimeve, shoferi 26 vjeçar i cili u plagos rëndë është Arbër Tivari i cili është transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Mësohet se i riu që humbi kontrollin e automjetit ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Fotot e siguruara nga Report TV tregojnë pamje nga momenti pas aksidentit ku shihet sesi është shkatërruar makina me të cilën udhëtonin Arbër Tivari, Silva Gjergji dhe pasagjerja tjetër e paidentifikuara.


Lajmi kryesor:

Tragjedi në autostradën Tiranë-Durrës/ Dy vajza humbin jetën pas aksidentit të frikshëm, në gjendje të rëndë shoferi 26 vjeçar, emër i njohur për policinë


B.V/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Inteligjenca artificiale nuk lejohet në shkolla? Po a mund të ndalet një revolucion?

Inteligjenca artificiale nuk lejohet në shkolla? Po a mund të ndalet një revolucion?