Makina përplas këmbësorin në Korçë, i riu niset drejt urgjencës (VIDEO)

Pak minuta më parë është shënuar një aksident në zonën e Terminalit në qytetin e Korçës, ku një makinë ka përplasur një këmbësor teksa po udhëtonte.

Menjëherë i riu i dëmtuar është dërguar drejt urgjencës, gjendja shëndetësore e të cilit ende nuk dihet.

Policia është nisur drejt vendngjarje me qëllim zbardhjen e rrethanave.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Plagosi 2 persona, Aldo Gjini në kërkim nga EUROPOL për tentativë vrasje, trafikim armësh dhe municionesh luftarake! I arrestuar edhe në 2016 në Itali për shpërndarje droge