Po shkonte për kontroll rutinë në një parcelë me dru, kamioni del nga rruga, ndërron jetë Drejtori i Pyjores

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Dushar në Maliq. Kamioni ka dalë nga rruga duke u përmbysur dhe për pasojë ka ndërruar jetë Drejtori i Pyjores së Maliqit, Marsel Nazifi 38 vjeç.

Forcat zjarrfikëse bashkë dhe policia kanë shkuar në vendngjarje, ndërsa trupi i pajetë i 38 vjeçarit është nxjerrë nga banorë të fshatit.

Burimet thanë se drejtori i pyjores bashkë me 3 persona të tjerë dhe ishin nisur për kontroll në një zonë të thellë malore, por në rrethana ende të paqarta kamioni është përmbysur, siç shihet dhe në këto foto të para nga vendi i ngjarjes. 

Drejtori i Pyjores së Maliqit, Marsel Nazifi

1625844101_WhatsAppImage20210709at16.07.131.jpeg

Kamioni i përmbysur

1625844125_WhatsAppImage20210709at16.07.13.jpeg

Kamioni i përmbysur

 

 

/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Votat e Ardjan Zenelit ia kaluan Lefter Gështenjës, në pranga një nga komisionerët e shpallur në kërkim