Mallkimet e Cekës/ Rama: E kishte zënë tartakuti, kishte gërmuar natën te filxhani i Monës

Nuk ka kaluar pa u komentuar nga kryeministri Edi Rama edhe mallkimet e ish-kreut të Aleancës Demokratike, Neritan Ceka. Mallkimeve të tij, Rama i është përgjigjur me batuta, në qendër të së cilave ka qenë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, të cilën Rama e etiketon në daljet e tij publike si "Fallxhorja".

"E kishte zënë tartakuti Neritan Cekën, mallkonte sikur kishte gërmuar gjithë natën te filxhani i Monikës. Nga një njeri i lexuar, duket po të mos kishte flokë të bardha, dukej si xhindi nga filxhani dhe ulërinte", tha Rama.


Lajmi kryesor:

Militanët e PD-LSI tentojnë të bllokojnë takimet elektorale të Ramës në Korçë, qëllojnë eskortën me shishe (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Sot një muaj pa bashkëshorten, Agron Llakaj: Përpëlitem në vuajtje pafund

Sot një muaj pa bashkëshorten, Agron Llakaj: Përpëlitem në vuajtje pafund