Maluma bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e veçantë të vajzës

Maluma bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e veçantë të vajzës

Maluma ylli i muzikës ka zbuluar se është bërë baba për herë të parë.

Nëpërmjet një foto në Instagram këngëtari dhe partnerja e tij Susana Gomez kanë zbuluar se janë bërë prindër të një vajze.

Maluma ka ndarë edhe emrin e veçantë që ka zgjedhur për vajzën, Paris Londono Gomez.

“Më 9 mars në orën 8:23 të mëngjesit lindi dashuria e jetës sonë Paris Londoño Gomez”, shkroi ai në Instagram një postim të dorës së vogël të vajzës së tij.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

'Dridhet' Atalanta, Berat Gjimshiti bëhet 'sheik'! Ofertë milionëshe nga Katari

'Dridhet' Atalanta, Berat Gjimshiti bëhet 'sheik'! Ofertë milionëshe nga Katari