Manchester United s'e diskuton fitoren, 'Djajtë' në 8 ekipet më të mira në EL (GOLI)

Manchester United s'e diskuton fitoren, 'Djajtë' në 8 ekipet më të mira në EL (GOLI)

Festa e United

Manchester United fitoi 0-1 me Betis në Spanjë, teksa spanjollët kalojnë në çerekfinalet e Kupës së Botës. "Djajtë e Kuq" iu falën golit të Rahsford në minutën e 56-të të ndeshjes. Skuadra e ten Haag fitoi edhe në ndeshjen e parë 1-4, duke mos e vendosur në diskutim kalimin më tej.


Lajmi kryesor:

Europa League/ Man. United një gol në transfertë për kalimin e turit, Juventus fiton dhe kalon në çerekfinale! Feyenoord 'tërmet 7-ballësh' (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi