POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Marina Vjollca pjesë e “Golden Globes”?! Ylli shqiptar sapo publikoi foton që i thotë të gjitha

Marina Vjollca

Ndërkohë që po përflitet se Marina Vjollca ka ngelur ‘pa punë’ për shkak të xhelozisë së Getoar, vetë ish-moderatorja shqiptare po tregon që po e shijon në maksimum këtë shkëputje nga bota e televizionit.

Marina ka qenë pjesë e “Golden Globes”. Jo se ka qenë e nominuar për ndinjë çmim, por e ka ndjekur këtë ceremony nga afër. Ylli shqiptar shihet në një tavolinë ku shkruhet tabela “rezervuar”, dhe duket mjaft e lumtur për këtë eksperiencë.

fl.mi./b.ha.
Komento