Marina Vjollca sapo na konfirmoi dyshimet? Na vërtetoi se është shtatzënë...(FOTO)

Ndoshta një mënyrë për të tërhequr vëmendje, duke qenë se nuk është më pjesë e ekranit shqiptar...ose po fshehë të vërtetën për të cilën të gjithë po flasin: Marina Vjollca shtatzënë.

Nëse shumë prej nesh po presin datën kur do të marrin pushimet verore, për bukuroshen shqiptare, pushimet kanë nisur me kohë...Ose ndoshta është më mirë të themi që ka qenë me pushime gjatë gjithë kohës. Marina së fundmi ka qenë me pushime në një vend ekzotik dhe ajo që të gjithëve u ka bërë përshtypje është se e ka mbuluar në çdo foto barkun me kapele. Çfarë do të thotë kjo? Na mbetet të presim nëse çifti Marina-Getoar do të bëhen prindër së shpejti.

Ndërkohë ne po ju sjellim foton...përfundimin mund ta nxirrni vetë.

Marina Vjollca

 

1/3
B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 07/07/2019 22:43

    Marina eshte shtatzene ? Omg. Ky eshte lajmi qe shqiptaret po prisnin me padurim kete vere

    Përgjigju