'Do ta fus me shishe kokës' Rama ironizon me video Mark Markun: Presor gazetarie dhe kandidat për ministër arsimi opopop

'Do ta fus me shishe kokës' Rama ironizon me video Mark Markun: Presor gazetarie dhe kandidat për ministër arsimi opopop

Mark Marku dhe Edi Rama

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në rrjetin e tij social Instagram ka ironizuar caktimin e Mark Markut si drejtues politik të Partisë Demokratike në Qarkun e Lezhës.

Rama ka shkruar në postim “Presor gazetarie dhe kandidat për ministër arsimi i OpBashkuar opopo…”, duke e shoqëruar me një video  ku Mark Maku i thotë Musa Ulqinit “ Mbylle gojën, do ta fus me shishe kokës, mos ha m*t kot”.


Lajmi kryesor:

4 muaj më parë në Report Tv u shpreh se s'do kandidojë, PD cakton Mark Markun drejtues politik të Qarkut të Lezhës!


J.GJ./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Bie muri mbrojtës krah rrugës kryesore në zonën e Ujit të Ftohtë

Bie muri mbrojtës krah rrugës kryesore në zonën e Ujit të Ftohtë