Marko në “Botërori +”: Yjet e finales duhet të mposhtin edhe emocionet

Andrea Marko, ekspert futbolli në Botërori +

Specialisti i futbollit në emisionin “Botërori +” në Report Tv, Andrea Marko, jep mendimin e tij për finalen e Kupës së Botës “Rusi 2018”…

Në finalen e Kupës së Botës janë shumë yje, që tashmë i kemi thënë disa herë, Griezmann, Pogba, Mbappe nga Franca, ndërsa Modriç e Rakitiç nga Kroacia. Por, së pari, këto yje, sado që janë mësuar me finale, duhet të mposhtin empocionet.

Dhe e dyta, duhet të dalin skematika dhe të mos rrinë të ndrojtur për të pritur momentin, sepse ndoshta nuk vjen kurrë, sidomos nëse hyn në detyra të reja për skuadrën.

 Andrea Marko, ekspert

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Paketa ekonomike për COVID, Rama: Për ata që helmojnë miletin, jemi në mbështetje të bizneseve