Masakra në Greqi, dalin pamjet nga vendi ngjarjes! Dyshohet se u vranë 6 shqiptarë

 

Mediat greke kanë publikuar pamje nga vendi ngjarjes pas përplasjes me armë mes bandave në Greqi, ku raportohet se 6 shqiptarë kanë mbetur të vrarë. Ngjarja ka ndodhur mes rrugëve Arionos dhe Acropoleos, dhe përplasja mes bandave për trafik droge e larje hesapesh.


Lajmi kryesor:

Masakër në Greqi, ekzekutohen me pistoletë 6 persona! Mediat: Dyshohet se janë shqiptarë! Larje hesapesh mes bandave, u zbrazën mbi 20 plumba (FOTO + VIDEO)


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë