Masat e sigurisë për samitin/ Siç nuk është parë kurrë, asnjë makinë në Rrugën e Elbasanit (VIDEO)

 

Rruga e Elbasanit shfaqet sot si rrallë herë e kemi parë, si pasojë e masave të ndërmarra nga policia për kufizimin e lëvizjeve në rrugët e kryeqytetit në kuadër të mbarëvajtjes së samitit të BE-së dhe Ballkanit Perëndimor në Tiranë.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara, nuk ka qarkullim të asnjë makine në këtë rrugë, përveç lëvizjes së disa qytetarëve.


Lajmi kryesor:

Samiti i BE/ Tirana e ‘blinduar’, ja rrugët e bllokuara deri në orën 18:00! Pezullohet qarkullimi i urbanëve (HARTA)


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Dosja e zyrtarit të FBI, kush ka të drejtë në akuzat politike në Tiranë?×

Lajmi i fundit

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça