‘Mashtrues je…’, fansat i përmendin Bes Kallakun gjatë koncertit, Xhensila Myrtezaj thumbon aktorin: Xhelozon ëëë? (VIDEO)

‘Mashtrues je…’, fansat i përmendin Bes Kallakun gjatë koncertit, Xhensila Myrtezaj thumbon aktorin: Xhelozon ëëë? (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë në qendër të mediave rozë për shkak të ndarjes. Dyshja i kanë dhënë fund martesës disa vjeçare, ndërsa ka qenë vetë Besi që ka konfirmuar se janë në proces divorci dhe se nuk jeton më me këngëtaren dhe dy fëmijët.

Xhensila ka qenë e ftuar në një nga club-et në fundjavë. Duke performuar hitin e saj në bashkëpunim me këngëtarin Bardhi, ‘Mashtruese’, fansat i kanë përmendur emrin e Bes Kallakut.

Ndërsa këngëtarja e thumbon me fjalët “Xhelozon ëëë”.

 

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni turin e Ramës me diasporën?×

Lajmi i fundit

Berat/ Tentuan të kalojnë lumin Osum me automjet, zjarrëfikësit shpëtojnë shoferin dhe dy pasagjerët (VIDEO)

Berat/ Tentuan të kalojnë lumin Osum me automjet, zjarrëfikësit shpëtojnë shoferin dhe dy pasagjerët (VIDEO)