Matura 2024, sot testimi në Gjuhë Shqipe dhe Letërsi, del teza 30 minuta nga nisja e provimit

Matura 2024, sot testimi në Gjuhë Shqipe dhe Letërsi, del teza 30 minuta nga nisja e provimit

Përsëritet sërish skena! Një nga tezat e provimit të dytë të Gjuhë Letërsisë, së Maturës Shtetërore 2024, u shpërnda me shpejtësi në rrjete sociale 30 minuta pasi maturantët ishin në provim


Lajmi kryesor:

Matura/ 28 mijë nxënës testohen në Gjuhë Shqipe dhe Letërsi! 30 minuta nga nisja e provimit del teza! Ministria: Nuk cënon procesin


S.G/I.M/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kriset raporti mes Fifit dhe Flori Mumajesit? Këngëtarja tregon se prej 1 viti kantautori nuk i ka kthyer mesazhet

Kriset raporti mes Fifit dhe Flori Mumajesit? Këngëtarja tregon se prej 1 viti kantautori nuk i ka kthyer mesazhet