Mbaron pushimi 90 minuta, mbërrijnë në takim me ambasadorët Rudina Hajdari dhe Damian Gjiknuri (VIDEO)

Pas pushimit 90 minuta të mbledhjes mes anëtarëve të këshillit politik dhe 3 ambasadorëve, e para që është shfaqur në rezidencën amerikane është Rudina Hajdari. Pas saj ka mbërritur dhe Damian Gjiknuri.


Lajmi kryesor:

'Zgjedhorja', Yuri Kim i lë përgjegjësinë PD: Kemi arritur një marrëveshje shumë të mirë! Topi në fushën e mikut tim Luli Basha, të mos mbajë peng integrimin


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhen testime masive në popullatë për koronavirusin?×

Lajmi i fundit

John

Covid, në Rusi raportohen më shumë se 10 mijë vdekje nga infeksioni