Mbështetësit e Berishës sulmojnë Bashën me gurë, dhëndri i ish-kryeministrit: Lul Brava meriton gazin helmues (VIDEO)

Ditën e sotme Lulzim Basha është pritur me protesta nga mbështetësit e Berishës, gjatë takimit të tij me gratë demokrate. Mbështetësit e kanë qëlluar madje edhe me vezë makinën e kryedemokratit. Ky moment është shpërndarë me krenari nga Albana Vokshi e cila thotë se demokratët do e ndjekin kudo Bashën me protesta.

“Kjo do e ndjekë Lulzim Bashën kudo që të shkojë!!!”, shkruan Vokshi krahas videos.

Në postim ka komentuar edhe dhëndri i Berishës, Jamarbër Malltezi, i cili kërcënon se Basha meriton gazin helmues.

“Pengu i pazareve te Rames meriton gazin helmues qe i hodhi demokrateve qe u bene copash e u burgosen qe ai te behej kryeminister. Por pazarxhiu i shiti te gjithe. Nuk mund te dale e hajrit nje pune qe niset me skuthllek dhe shitet ne pazare”, shkruan ai.


Lajmi kryesor:

Basha takim 2 kate poshtë zyrës së Komisionit të Rithemelimit, mbështetësit e Berishës e presin me protesta dhe i qëllojnë me vezë makinën: Tradhtar, o plehrë (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?



×

Lajmi i fundit

Olta Gixhari rrëfehet për momentin kur mori vesh ‘që gjysma e shqiptarëve e urrente’

Olta Gixhari rrëfehet për momentin kur mori vesh ‘që gjysma e shqiptarëve e urrente’