Mbetën të bllokuar midis kufirit të Thethit e Valbonës, shpëtohet 3 turistët çek

Mbetën të bllokuar midis kufirit të Thethit e Valbonës, shpëtohet 3 turistët çek

Ka përfunduar operacioni për shpëtimin e tre turistëve çek nga policia e Kukësit. Tre turistët mbetën të bllokuar në një terren të thepisur mes kufirit të Thethit dhe Valbonës.

 


Lajmi kryesor:

Mbetën të bllokuar për disa orë në terrenin e thepisur mes Thethit e Valbonës, shpëtohen 3 turistët çekë (VIDEO)


M.Q./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Zbulohen emrat e disa prej artistëve që do marrin pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH, mes tyre Luiz Ejlli

Zbulohen emrat e disa prej artistëve që do marrin pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH, mes tyre Luiz Ejlli