Po trajtohet për kancerin, Mbreti Charles shihet teksa buzëqesh me Kancelarin e Thesarit

Po trajtohet për kancerin, Mbreti Charles shihet teksa buzëqesh me Kancelarin e Thesarit

Mbreti Charles është fotografuar duke buzëqeshur teksa takohet me kancelarin e thesarit Jeremy Hunt.

Aktualisht Mbreti është duke u trajtuar nga kanceri dhe pavarësisht shtyrjes së të gjitha detyrave mbretërore ndaj publikut, ai ende marrë merr pjesë nëpër mbledhje sa herë që mundet.

Ai është parë gjithashtu në Sandringham duke shkuar në kishë me Mbretëreshën.

Monarku u diagnostikua me kancer në prostatë në fillim të këtij viti dhe po trajtohet në Londër.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Pikët jetike për të dyja skuadrat, formacionet zyrtare të Poloni - Austri

Euro 2024/ Pikët jetike për të dyja skuadrat, formacionet zyrtare të Poloni - Austri