Mbyllen qendrat e votimit në Kosovë, rezultati paraprak: 44.02 % të votuesve morën pjesë në zgjedhjeJanë mbyllur qendrat e votimit në Kosovë.  Sipas KQZ deri në orën 19:00 kanë ushtruar të drejtën e votës 44.02% të votuesve. Ndërkohë në disa qendra votimi ata persona që orari i përfundimit zyrtarë të zgjedhjeve i ka zënë brenda ambienteve të qendrës së votimit do të lejohen që të kryejnë votimin.


Lajmi kryesor:

Vetëvendosje fiton në Kosovë! Albin Kurti flet si kryeministër: Ftesë LDK-së për koalicion


  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Bizneset në krizë për punonjës, eksperti: Shumë kompani i shfrytëzojnë dhe nuk i paguajnë! Problem edhe arsimimi që është larg nevojave të tregut të punës