Mbyllet ndeshja, Shqipëria humbet në 'Air Albania'

Mbyllet ndeshja, Shqipëria humbet në 'Air Albania'

1654891880_Screenshot3.jpg

Kombëtarja kuqezi ka humbur në përballjen me Izraelin.


Lajmi kryesor:

Dramë në ‘Air Albania’, Shqipëria e fortë vetëm 45 minuta, Izraeli përmbys gjithçka, përfundon 1-2 në Tiranë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!