Mbylli lokalin me kyç dhe tentoi të përdhunojë një vajzë, pranga 30-vjeçarit shqiptar në Greqi

Mbylli lokalin me kyç dhe tentoi të përdhunojë një vajzë, pranga 30-vjeçarit shqiptar në Greqi

Një 30 vjeçar me origjinë shqiptare ka tentuar që të përdhunojë një vajzë greke 32-vjeçare. Sipas mediave greke ngjarja ka ndodhur në një ditën e martë (9 prill) në ishullin Symi ku ajo menaxhonte një lokal.

Fillimisht shqiptari ka mbyllur lokalin me kyç dhe tentoi ta përdhunonte duke sfiduar edhe klientët që ishin ulur në tavolinat në oborr. Fatmirësisht ajo ka arritur që të njoftoj autoritetet që kanë bërë të mundur edhe kapjen e tij.

30-vjeçari pritet që paraditen e sotme të dali para Prokurorisë së Rhodos-it për akuzat e ndalimit të paligjshëm, prishjes së qetësisë në familje, tentativës për përdhunim, dhunës ndaj zyrtarëve dhe personave gjyqësorë.

Ndërsa vajza greke në një intervistë në emisionin ‘TLive’ ka thënë se shqiptari fillimisht e kishte përqafuar dhe më pas e ka puthur me forcë duke tentuar që ta përdhunojë.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta