Humb jetën në rezervuarin që kishte marrë me koncesion 58-vjeçari në Devoll

Foto ilustruese

Devoll- Një 58-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e infraktit në rezervuarin e Koshnicës, në Devoll. Ai vuante nga zemra dhe dyshohet se i ka rënë infarkt.

Shtetasi ishte personi që ka marrë me koncesion rezervuarin dhe hidhte ushqim për peshqit. Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zyrtare/ 12 klube prestigjioze njoftojnë krijimin e Superligës Europiane, kërcënon UEFA dhe FIFA! Kundër edhe Boris Jonhson