Mbyti të ëmën me plastmas, i biri pranon krimin në familje: E meritoj të ndëshkohem

 

Albi Muhollari ka pranuar krimin e rëndë në familje që ndodhi mbrëmjen e 2 qershorit, ku mbyti të ëmën me plastmas. Ai u shpreh se meriton të ndëshkohet.

‘Ishte një moment delikat, unë meritoj të ndëshkohem, është i pafalshëm.”- mësohet të ketë thënë Albi Muhollari.


Lajmi kryesor:

Mbyti të ëmën me qese plastmasi në Përmet, fqinjët: S’e dinim që kishte depresion, është ekselent! Autori pranon krimin: E meritoj të ndëshkohem


G.MO/LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, Booking dhe dëmshpërblimet e përmuajshme për të larguarit nga puna do tatohen nga 13 deri 23%

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, Booking dhe dëmshpërblimet e përmuajshme për të larguarit nga puna do tatohen nga 13 deri 23%