Me 46 doza kokainë në makinë gati për t'i shitur, arrestohet 46-vjeçari në Tiranë

Kokiana dhe telefoni celular që iu gjetën 46-vjeçarit

Me 46 doza kokainë në makinë e gati për t'i shitur, por aksioni i policisë i prishi planet 46-vjeçarit në Tiranë.

Ai u ndalua në bulevardin “Bajram Curri”, ku pas kontrollit në makinë, policia gjeti sasinë e lëndës narkotike, duke i vënë më pas prangat 46-vjeçarit me inicialet D. K., i cili akuzohet për “prodhim dhe shitja e narkotikëve”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sot seanca parlamentare, në rendin e ditës interpelancë me zv.kryeministrin për Rindërtimin, projektligji për euro bondin, një hua me Berzh si dhe buxheti faktik i 2020