‘Më dhemb kur Luizi ndihet keq, kam afeksion për të’, Olta bisedon me Gertin

‘Më dhemb kur Luizi ndihet keq, kam afeksion për të’, Olta bisedon me Gertin

Olta Gixhari

Olta është e mërzitur për faktin se Luizi ndihet keq që nuk e ka Kiarën më në shtëpinë e Big Brother Vip Edhe pse kundërshtari i saj më i fortë në lojë, Olta tha se Luizin e ka shumë përzemër. Sot ajo ka biseduar me njërin prej banorëve të tjerë Gertin dhe i ka thënë se mërzitet shumë kur Luizi ndihet keq, pasi me të ka kaluar shumë situata brenda në shtëpi.

Olta i tha Gertit që ai i ka thënë asaj se ai e donte Kiarën jashtë shtëpisë. Gerti nuk e mohoi një gjë të tillë. Ai tha se e ka thënë këtë, pasi dalja e Kiarës, do i shërbente mirë lojës së saj.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Bregu: Zero roaming me BE-në deri më 2027

Bregu: Zero roaming me BE-në deri më 2027