Me dorë në zemër falenderon deputetët, reagimi i Bajram Begajt pasi u zgjodh president (VIDEO)

 

Bajram Begaj u ngrit në këmbë dhe me dorë në zemër falënderoi deputetët në Kuvendin e Shqipërisë pasi u zgjodh presidenti i tetë i Shqipërisë me 78 vota pro.


Lajmi kryesor:

Me 78 vota pro, Bajram Begaj zgjidhet presidenti i ri! Rrjedh 1 votë nga opozita! LSI merr pjesë në proces, PD e bojkoton! Alibeaj: Farsë e Ramës! Berisha kundër Metës: Shkeli Kushtetutën


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Koha të bëni një zgjedhje vendimtare për jetën tuaj...çfarë thonë yjet për ju sot

Koha të bëni një zgjedhje vendimtare për jetën tuaj...çfarë thonë yjet për ju sot