VIDEO/ Me duar në kokë dhe e tronditur, gruaja e autorit merr vesh lajmin e vrasjes së 65-vjeçarit: Ç'na gjeti

Gruaja e Fatos Munellarit, autorit të vrasjes së 65-vjeçarit Safet Hyskollarin në Pogradec mori vesh lajmin mbi ngjarjen e rëndë nëpërmjet gazetarëve. Munellari vrau me thikë 65-vjeçarin pas një konflikti që paraprakisht dyshohet të ketë qenë për motive pronësie.

Ajo është e tronditur nga lajmi teksa shihet se ka vendosur duart në kokë.

"Obobo, si ka vdekur , të dy kanë vdekur , ç'na gjeti!! ", shprehet e tronditur bashkëshortja e autorit.

Ndërsa djali i tij thotë se nuk e dinin lajmin dhe sapo e kishin marrë vesh ngjarjen e rëndë . Ndërkohë, autori vijon të jetë në arrati.


Lajmi kryesor:

Sherr me thika për pronën në Gështenjas të Pogradecit, ndërron jetë 65-vjeçari! Në kërkim autori (EMRAT+VIDEO)


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)