Me Efehanin në krahë, Almeda Abazi bën urimin e ëmbël për Bajram (FOTO)

Me Efehanin në krahë, Almeda Abazi bën urimin e ëmbël për Bajram (FOTO)

Aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe  bashkëshorti i saj turk Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë muajin që lamë pas. Almeda solli në jetë një djalë të e quajtën Efehan.

Portretin e vogëlushit,  e ka zbuluar i pari  Tolga, ndërsa Almeda kujdeset të mos postojë fytyrën e tij. 

Në foton e fundit ajo shfaqet me Efehanin teksa e mban atë në krahë dhe uron Bajramin. Ky ka qenë urimi më i ëmbël që ka bërë për besimtarët myslimanë.  Në një postim tjetër Tolgahan shfaqet duke e puthur Almedën ndërsa ajo buzëqesh ëmbël.

 

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Si është partneri i saj në shtrat? Rita Ora i përgjigjet pyetjes pikante me dy fjalë

Si është partneri i saj në shtrat? Rita Ora i përgjigjet pyetjes pikante me dy fjalë