Me flamurin kuqezi në videoklipin e ri, kjo është vajza nga Tirana që frymëzoi Drake

Me flamurin kuqezi në videoklipin e ri, kjo është vajza nga Tirana që frymëzoi Drake

Drake dhe Mariana

Reperi Drake tërhoqi vëmendje në videoklipin e tij të fundit “Polar opposites”, pasi në klip shfaqet me disa prej shokëve të tij të veshur me xhaketa të kuqe, që në shpinë kanë simbolin kombëtar dhe etnik të Shqipërisë – shqiponjën.

Reperi kanadez këndon për një të dashur që e bllokon atë në çdo platformë sociale që mund të përdorte për të bërë kontakt. Ai përmend një vajzë me emrin Mariana.

Vajza që i ka thyer zemrën Drake thuhet se është një shqiptare që jeton në Neë York. Ajo është dizenjuese e modës sipas burimeve të Revistës Class, ajo është një vajzë nga Tirana. 

“Mariana, ti thyen besimin tim; Pse duhet ti të dëgjosh propagandën? Sapo thyem akullin dhe tani ti po largohesh; Unë isha i sjellshëm, nuk të kuptoj; Duhet të lejosh motrën tënde të jetë zëri i arsyes; Ose unë po lexoj gabim mesazhin tënd; Ose thjesht veprimet e tua më mashtrojnë”, thotë ai në tekstin e këngës.

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

'Na kanë bërë krenar', Salianji vlerëson kombëtaren në 'Studio Live': E kemi fituar Europianin tonë, në Dortmund kishte vetëm flamuj shqiptarë

'Na kanë bërë krenar', Salianji vlerëson kombëtaren në 'Studio Live': E kemi fituar Europianin tonë, në Dortmund kishte vetëm flamuj shqiptarë