Me flamurin palestinez në dorë dhe mesazh për fëmijët e vrarë, tifozi hyn në fushë gjatë ndeshjes së Champions League (VIDEO)

Me flamurin palestinez në dorë dhe mesazh për fëmijët e vrarë, tifozi hyn në fushë gjatë ndeshjes së Champions League (VIDEO)

Tifozi gjatë ndeshjes Copenhagen-Manchester United

Një tifoz hyri në fushë dje gjatë ndeshjes së Champions League mes Copengan dhe Manchester United që u zhvillua në Danimarkë.

Tifozi arriti të vraponte në fushë para se të vinin stjuardët. Por ajo çfarë u vu re gjatë vrapimit që tifozi bëri në fushë, ishte fakti që mbante në dorë flamurin e Palestinës me mbishkrimin: “Ndaloni vrasjen e fëmijëve në Gaza. Le të qëndrojmë së bashku”.

Ngjarja ndodhi menjëherë pas fillimit të ndeshjes së luajtur në stadiumin “Parken” të Danimarkës.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Brenda 24 orëve grabiti bizhuteri dhe sende me vlerë në 2 banesa, arrestohet 36 vjeçari në Kuçovë

Brenda 24 orëve grabiti bizhuteri dhe sende me vlerë në 2 banesa, arrestohet 36 vjeçari në Kuçovë