Me flokët e verdhë si kukull, Elia Zaharia shpërndan foton e Geraldinës

E vogla e Familjes Mbretërore bën së shpejti 1 vjeç, e duket se prindërit e saj, Princ Leka dhe Elia Zaharia, po shijojnë në maksimum çdo moment me të bijën e tyre para se të "rritet".

Ata nuk ngurrojnë të ndajnë momente të vogëlushes edhe me publikun, e nga fotot e publikuara vihet re se sa shumë ka ndryshuar ajo.

Në foton e fundit të publikuar nga Elia, Geraldina duket teksa loz me flluska sapuni e një detaj që nuk mund të shpëtonte janë edhe flokët e saj të verdhë, që e bëjnë të duket tamam një princeshë.

Foto e Geraldinës, publikuar nga Elia Zaharia

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Një pemë në Parkun “Europa” në përkujtim të Rozmari Jorganxhi, Veliaj: Tirana di t’i nderojë figurat e saj