Me foton më të nxehtë Albana Osmani tregon se feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet mbush (FOTO)

Moderatorja e njohur Albana Osmani feston sot ditëlindjen dhe ka njoftuar fansat e saj për këtë me foton më të nxehtë që mund të ketë. Moderatorja pozon sexy me bikini dhe mbi foto shkruan:Kam lindur në ditën më të nxehtë të vitit, 17 korrik. S’kam ç’bëj. Vajza e ditëlindjes’.

Albana ka lindur më 17 korrik të vitit 1980 dhe ditën e sotme mbush plot 39-vjeç. Pamja e saj në fakt tregon se i qëndron larg kësaj moshe, madje mund të thuhet se duket që mban mbi supe gjysmën e viteve.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ambasadorja e re e SHBA nis punën, a prisni zhvillime të rëndësishme në skenën politike?

Komento