Në super formë, Dua Lipa ndan me fansat foto nga pushimet në bregdetin e Shqipërisë

Në super formë, Dua Lipa ndan me fansat foto nga pushimet në bregdetin e Shqipërisë

Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka zgjedhur edhe këtë vit që pushimet t’i kalojë në bregdetin shqiptar. Prej disa ditësh ajo ndodhet në jug të Shqipërisë duke shijuar pushimet dhe duke u relaksuar pak përpara koncertit ‘Sunny Hill’.

Dua poston foto herë pas here nga pushimet në rrjetet e saj sociale, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Madje Dua ka arritur të ‘rrëmbejë’ edhe komente nga themeluesi i rrjetit social Mark Zuckerberg.

Sot Dua ka postuar disa foto krahas shoqërië e ndërsa duket më e bukur se kurrë.

1/7
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Zëvendës-Shefi i Shtatmadhorisë ruse arrestohet nën akuzat për marrje ryshfeti

Zëvendës-Shefi i Shtatmadhorisë ruse arrestohet nën akuzat për marrje ryshfeti